Takım Oyuncularıyız

Seslendirme bir takım çalışmasıdır ve iyi oyunculardan kurulmuş takımlar hedefine daha kolay ulaşır. En iyi oyuncuları Seshouse’a taşıdık, bu sayede memnuniyetiniz şansa kalmayacak.

Bizi Yakından Tanıyın

Birbirinden önemli seslendirmenler, ses mühendisleri, ses direktörleri ve ses tasarımcıları… Bu kadroyu sadece Seshouse’ta bulabilirsiniz. İşimiz sadece ses,ve kendimize güvenimizi ekip çalışmamıza borçluyuz.

İşte kurucu ekibimiz:
Proje Yöneticisi

Ufuk Önen, Türkiye’de bir çok müzik albümü ve benzeri çalışmaların yapımcılığını ve kayıt mühendisliğini üstlenmiş, aralarında uluslararası festivallerde gösterilmiş filmler de olmak üzere Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika tabanlı 200′den fazla görsel-işitsel projede besteci, ses tasarımcısı ve ses kayıt mühendisi olarak çalışmıştır. Önen, alanında ilk Türkçe kaynak olan Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri adlı kitabın yazarıdır ve yine bu alanda 40′tan fazla makalesi yayınlanmıştır. Önen’in Synthesizer Teknolojileri ve Programlama ve Image, Time and Motion adlı kitaplarda imzası bulunmaktadır.

Proje Yöneticisi

Taner Yıldırım, Power FM referanslı prodüktör, mühendis, müzisyen ve girişimcidir. Radyo Bilkent'te 5 sene boyunca prodüktör ve ses yönetmeni olarak çalışmıştır. Bu süre içerisinde Beatografi.com kurucularından olarak müzik ve ses konusundaki girişimciliğine adım atmıştır. 2012 yılında MIT üniversitesi tarafından girişimcilik ödülü almıştır.

Marka ve Pazarlama Yöneticisi

Pelin Sümer, Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2012 mezunu, TRT Okul Televizyonları’nda yayınlanan Üniversite Efsaneleri adlı programın sunucusudur. Başkent İletişim Akademisi’nde Seslendirme, Diksiyon ve Sunuculuk sertifikaları aldıktan sonra Radyo Bilkent’te 4 sene boyunca program sunuculuğu, DJlik, ve Yayın Sorumluluğu yaptı. Yeni radyocular yetiştirmek için oluşturulan diksiyon, hitabet ve etkili konuşmayla ilgili eğitim takımının başında yer aldı. Başta Ankara olmak üzere bir çok seminer, konferans,açılış ve eğlence aktivitelerinde sunuculuk yaptı.

Yaptığınız İşi Zevkli Hale Getiren, Kiminle Çalıştığınızdır.