Seslendirme Alanlarımız

Markanız için samimiyeti yansıtmanın, ikna etmenin, bağlılık yaratmanın, saygının ve daha bir çok şeyin başlangıcıdır SES.

Santral Seslendirme

Her zaman aynı enerjiyle açamadığınız telefonlar, yetişemediğiniz ya da kaçırdığınız çağrılar size müşterilerinizi kaybettirebilir. Siz telefonu açana kadar, biz onların doğru yere ulaşmasını sağlayalım, beklerken onlara firmanızın kimliğini yansıtalım. Sizi aradıklarında müşterilerinize markanızı en iyi yansıtacak ses tonunu, karşılama cümlelerini ve bekletme müziğini deneyimli ekibimizle birlikte seçin.

Mağaza İçi Seslendirme

Kampanyalarınızı anlatmak için yaptırdığınız görsel ilanlar mağazanızın kalabalığında ilgi görmeyebilir. Ama insanlar doğru ses tonuna, açık kelimelere ve doğru seçilmiş müziğe asla kayıtsız kalamaz. Kampanyalarınız, indirimleriniz, promosyonlarınız ve tanıtımlarınız artık ses çıkarsın. Mağazanızda bulunan müşterilerinize, onlar alışverişlerini yaparlarken ekstra alışverişler de yaptırabilmek, artık işitsel desteğimizle sizin için basit bir iş.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Yeni müşteriler ve kullanıcılar kazanmak için ortaya çıkardığınız yeni ürününüz, şirketiniz, websiteniz ya da akıllı telefonlar için hazırladığınız uygulamalarınız hazır olabilir, hatta bunlar için görselleriniz de var. Fakat görüntülerin üzerine, sizi tam olarak anlatacak o tanıtım metnini ve müşterilerinizi ikna edecek o sesi bir türlü bulamıyorsanız, hedeflediğiniz o yerde olmanız oldukça zor. Tanıtımlarınızı güçlendirecek metinleri oluşturalım ve ona sesimizle hayat verelim ki, tanıtımınızı izleyenlerin dikkatini ilgiye çevirmeyi başarın.

E-eğitim videoları seslendirme

E-eğitim videoları; şirket içi - şirket dışı personel eğitimlerinde, farklı koşullarda ve farklı şehirlerdeki öğrenici kişiler için hazırlanan uzaktan eğitim aktivitelerinde, ürünlerin tanıtım & kullanım kılavuzlarında ve kurum içi ürün & hizmet tanıtımlarında oldukça işe yarar bir yöntemdir. Bu eğitici videoların içeriği kadar anlatıcının ses tonu, canlılığı, tekdüzelikten uzak enerjik vurgulamaları da öğrenici kişiyi canlı tutar. Tüm bu alanlardaki e-learning videolarınız ve uygulamalarınız için aradığınız sesi ya da sesleri Seshouse’tan seçin.

E-kitap Seslendirme

Kitaplara, word ya da pdf dosyaları gibi sanal dökümanlara, şiirlere, çocuklar için masallara, görme engelliler için her türlü yazılı materyale ses verin. Yazarlar ve yayıncılar için yeni bir pazarlama yöntemi olabilcek bu servisimizle kitabınızı satın alan okuyucularınıza bir cd ile sürpriz yaparak bir de audio desteği sağlayabilirsiniz. Sizi trafikte ya da akıllı telefonlarından da dinlemeleri için kitabınızı ya da yazılı dökümanınızı Seshouse’a verin, konuşan halini size geri verelim.

Yabancı Dilde Seslendirme

Yurtdışına açılmak için, yabancı ortaklarınız için ya da dilediğiniz amaçla oluşturduğunuz çalışmanızı, 30’dan fazla dünya dilinde profesyonel yabancı ve Türk kadromuzla seslendiriyoruz.

Seslendirmenizi bizimle yapmaya ne dersiniz?